Our new website is ready in English. To visit it, please click here.

Misija

Produktai

Produktai pirmiausiai atsiranda mintyse ir toliau kruopščiai įgyvendinami sunkiu darbu. Kiekvienas produktas buvo kuriamas rankomis, kad būtų gaunama tobuliausia jo versija. Kiekvienas produktas sukurtas taip, kad patenkintų stilistų ir klientų norus.

Mes naudojame ekologiškus ingredientus, jungiant juos su pačiomis naujausiomis mokslo technologijomis.Mes tikime, kad mūsų pareiga - būti atsakingais gamintojais, grožio pramonėje naudojant tik nekenkiančias aplinkai formules.


Platintojai

Mūsų platintojai yra mūsų partneriai.Jie yra balsas, kuris paskleidžia informaciją apie I.C.O.N. filosofiją visame pasaulyje.

Kartu mes dalinamės mūsų vizija ir misija.


Komanda

Mūsų I.C.O.N. komanda neturi jokių ribų. Mes tikime, kad tik pažindami save, mes tampame savimi. Didžiuokis savo tikruoju talentu. Nuo darbo stalo iki centrinės scenos, mūsų komanda yra tarsi jėga, nuolat įgaunanti žinių, sugebėjimų ir galimybių.

Daryk tai, kas tau patinka ir bendrai visi mes pasieksime sėkmę.


Salonai

Salonai yra I.C.O.N. pirmoji įvaizdžio dalis. Visi jie turi savą identitetą, bet visi jie dalinasi bendra idėja, perteikiančia I.C.O.N. koncepcijas, filosofijas ir produktus, kad sukurtų nepakartojamą klientų patirtį ir įspūdį.

Mes suteikiame mokymus ir įkvėpimą, kas patobulina salonų verslą.